Click Here To Enlarge This Photo Of AR602/300CF Hoppe D' Handle Ø 34mm x 300mm Centres Pull Handle Concealed Fix - (Nylon) Cobalt Blue
AR602/300CF Hoppe D' Handle Ø 34mm x 300mm Centres Pull Handle Concealed Fix - (Nylon) Cobalt Blue
Add To Favourites
Hoppe
In Stock
(From 0 Reviews)
Description
Hoppe Arrone Nylon 34mm diameter 'D' handles. Available in 4 sizes including 220mm, 300mm, 425mm & 600mm. There is also 3 different fixing applications available including Bolt Fix, Concealed Fix and Back to Back - Option of 10 colours available – F1004 Golden Yellow, F3003 Red (Rouge), F3005 Claret (Burgundy), F5002 Cobalt Blue, F5003 Midnight (Dark) Blue, F6016 Green (Viridian), F7016 Anthracite Grey, F7506 Dove Grey, F9016 Diamond White & F9017 Ebony Black