Click Here To Enlarge This Photo Of CFPT1450MB Carlisle Brass Eurospec 550mm o/a x 450mm c/c x 22mm Dia. Straight T Bar Pull Handle (G304) Matt Black
CFPT1450MB Carlisle Brass Eurospec 550mm o/a x 450mm c/c x 22mm Dia. Straight T Bar Pull Handle (G304) Matt Black