Click Here To Enlarge This Photo Of Stormguard Heavy Duty Brush Door Seal 914mm Aluminium (02SR0190914A) Click Here To Enlarge This Photo Of Stormguard Heavy Duty Brush Door Seal 914mm Aluminium (02SR0190914A)
Click Here To Enlarge
Click Here To Enlarge
Swipe
Stormguard Heavy Duty Brush Door Seal 914mm Aluminium (02SR0190914A)
Add To Favourites
Stormguard
In Stock
(From 0 Reviews)
Description
Stormguard Heavy Duty Brush Door Seal
·         Simple, effective brush draught excluder
         Seals gaps up to 25mm
         Ideal for sliding, folding, hinged and garage doors
         26mm polypropylene brush in aluminium carrier