Click Here To Enlarge This Photo Of Stormguard Slimline (44mm Thick Doors) Inward Opening Threshold 1219mm Black (04SR0021219BL) Click Here To Enlarge This Photo Of Stormguard Slimline (44mm Thick Doors) Inward Opening Threshold 1219mm Black (04SR0021219BL)
Click Here To Enlarge
Click Here To Enlarge
Swipe
Stormguard Slimline (44mm Thick Doors) Inward Opening Threshold 1219mm Black (04SR0021219BL)
Add To Favourites
Stormguard
In Stock
(From 0 Reviews)
Description
Stormguard Slimline Inward Opening Threshold Sill.
Suitable for 44mm inward opening doors
·             For use with PVC, wood, composite and metal frames
·             Designed to fit onto a subsill or directly onto a threshold
·             Seals gaps 12mm-14mm