Click Here To Enlarge This Photo Of ZCS2G425BS - Zoo Hardware 525mm o/a x 425mm c/c x 19mm dia T-Bar Guardsman Pull Handle (Grade 201) Satin Stainless Steel
ZCS2G425BS - Zoo Hardware 525mm o/a x 425mm c/c x 19mm dia T-Bar Guardsman Pull Handle (Grade 201) Satin Stainless Steel
Add To Favourites
Zoo Hardware
In Stock
(From 0 Reviews)
Description
KEY FEATURES
  • SS Grade 201
  • 19mm Tubular