Click Here To Enlarge This Photo Of Atlantic - AFB15019SSS Lever Action Flush Bolt 150mm x 19mm - Satin Stainless Steel
Atlantic - AFB15019SSS Lever Action Flush Bolt 150mm x 19mm - Satin Stainless Steel
Add To Favourites
Atlantic
In Stock
(From 0 Reviews)
Description
Atlantic Lever Action Flush Bolt 150mm - Satin Stainless Steel
Compatiable with many of Atlantic UK's door levers!
Supplied with matching wood screws.
10 year mechanical guarantee subject to Atlantic UK Terms & Conditions.
Length & Width: 150x19mm, Shoot Bolt Dimensions: 11mm, Maximum cut out depth: 25mm